Bugün ne oldu?
 
 
Danışmaz Gıda
Toptan satış
ilk | önce
firmalar
(1/1)
sonra | son
Danışmaz Gıda
  Firmaya Mesaj At sonraki »
  Firmaya Mesaj At
 Detaylı Listeleme
sonraki »

Danışmaz Gıda, o zamanlar kimsenin hayal edemediği bir işe kalkışarak Coca-Cola içecek devinin dağıtım ağı işini üstlenmiş ve Danışmaz Gıda’ yı Türkiye’ de “ürün dağıtım ağı”konusundaki en köklü firma yapmıştır. Düzce’ ilinde faaliyete başlayan Danışmaz Gıda, o yıllardan bu günlere kadar dünya pazarında büyük pay sahibi olan bir çok isme çözüm ortaklığı getirmiş ve kendini Türkiye pazarında söz sahibi bir konuma getirmiştir.

Daha sonraları ise büyümenin verdiği özgüven ile diğer sektörlere yönelen Danışmaz Gıda, bu sektörlerde de söz sahibi olmayı her zaman için başarmıştır. Düzce ilinin çeşitli bölgelerine yatırım yaptığı sektörler arasında içecek ve gıda alanları bulunmaktadır. Her geçen gün yenilenmeye, yenilikler yapılmaya çalışılmış, hizmet kalitesini sürekli olarak artırma çabası içinde bulunulmuştur. Yapılanmalar çerçevesinde Danışmaz Gıda olarak adını duyurmaya başlamış ve bunun sonucunda, bugün toptancılık sektöründe de büyük yol alınmış, sektörüne hizmet vermekten kıvanç ve mutluluk duyar bir hale gelmiştir.

Danışmaz Gıda olarak kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin yaşam seviyesinin yükseltmesine katkıda bulunmayı misyon edinerek, müşteri odaklı vizyonumuzla hizmet vermeye devam edeceğiz. Kendisine müşteri memnuniyetini esas iş olarak benimseyerek yola çıkan Danışmaz Gıda bugüne kadar süregelen başarısını bu yoldaki azmine borçludur.


bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Danışmaz Gıda
Adres
  Burhaniye Mahallesi E-5 Karayolu Üzeri No:26 Merkez / Düzce
Sabit Telefon
  0 380 5232727
Web Sitesi
  www.danışmazgıda.com
Üyelik Büyüklüğü
  15
Tıklanma
  4977
 
Facebook'ta paylaş
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Danışmaz Gıda
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At