Bugün ne oldu?
Aynı yöntem, farklı kişiler
HaberlerYerel
14.18, 04/05/2019
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Aynı yöntem, farklı kişiler
Bu bir tanıtımdır.

Düzce’nin Gümüşova ilçesinde Ocak ayında evden hırsızlık iddiasıyla tutuklanan 3 kadının ardından aynı yöntemle ev soydukları belirlenen 3 kadın daha yakalandı. Yakalanan kadınların aynı hırsızlık çetesine bağlı oldukları, çaldıkları malzemeleri polisleri görünce çimenlik alana attıkları belirlendi. 


Düzce’nin Gümüşova ilçesinde 16 Ocak tarihinde meydana gelen olayda kiralık ev arıyoruz bahanesiyle binalara girerek evleri soyan Emine G. (21), Yasemin G. (18) ve E.V. (17) tutuklanmışlardı. Gümüşova İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri dün öğle saatlerinde aldıkları ihbarda yine aynı yöntemle evlere girdikleri tespit edilen Ebru G. (25), Filiz G. (28) ve Zekiye O. (37) takibe aldı. Şahıslar bir binaya girmeye çalışırken yakalandı. Yakalanan şahısların yapılan sorgusunda çok sayıda hırsızlık kaydı olduğu tespit edildi. 
Öte yandan evlerden ziynet eşyası çalındığı ihbarı alınmasına rağmen polis ekiplerinin yaptığı aramada şüphelilerin üzerinden herhangi bir ziynet eşyası çıkmayınca polisler ihbar gelen binalar etrafında arama yaptı. Yapılan aramalarda zanlıların çaldıkları ziynet eşyalarını çoraplara koyarak bina etrafına attıkları ve daha sonra topladıkları öğrenildi. Gözaltına alınan 3 şahıs Gümüşova İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapılan işlemlerinin ardından Düzce Adliyesine sevk edildi. 

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 604 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz