Bugün ne oldu?
Düzce deki Halk Ekmek Büfe Sayıları Yükseltildi
HaberlerYerel
18.02, 27/03/2024
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Düzce deki Halk Ekmek Büfe Sayıları Yükseltildi
Bu bir tanıtımdır.
Düzce Belediyesi, kendi kaynaklarıyla inşa edilen ve şehrin çeşitli noktalarına yerleştirilen Halk Ekmek büfelerinin sayısını 9'a çıkardı. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından işletilen bu ekmek büfelerine Koçyazı Mahallesi ve Bahçeşehir Yeşiltepe Mahallesi de dahil edildi. Bu adım, şehir sakinlerine daha geniş bir hizmet ağı sunmayı amaçlamaktadır.

Düzce Belediyesi, vatandaş odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmekte ve bu kapsamda Halk Ekmek büfeleri aracılığıyla vatandaşların en temel ihtiyacı olan ekmeklere uygun fiyatlarla ve hızlı bir şekilde erişmelerini sağlamaktadır. Bu adım, şehir sakinlerine daha kolay ve ekonomik bir şekilde temel gıda maddesi olan ekmeğe erişim imkanı sunmayı amaçlamaktadır. 

İlk aşamada, Camikebir Mahallesi 23 Nisan Parkı önü, Hamidiye Mahallesi üst geçidi, Bahçeşehir Telekom Yanı, Konuralp Şehit Murat Demir Mahallesi ve Kiremitocağı Mahallesi Opet karşısında olmak üzere 5 farklı noktada hizmet veren Halk Ekmek büfelerine, geçtiğimiz haftalarda Bahçeşehir Çamlıevler Mahallesi 3. ve 4. bölgelerini birbirine bağlayan kavşak ile Beyciler Mavi Hilal Evleri yanında bulunan belediye hizmet binası yanındaki büfenin eklenmesiyle sayı 7'ye ulaşmıştı. Bu büfeler, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü nezdinde hizmet veriyor.

Şimdi ise Koçyazı Mahallesi ve Bahçeşehir Yeşiltepe Mahallelerinin eklenmesiyle bu sayı 9'a çıkarıldı. Belediyenin öz kaynaklarıyla inşa edilen ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü atölyelerinde üretilen bu büfeler, her gün sabah saat 07:30 ile 10:30 ve öğleden sonra saat 16:00 ile 19:00 arasında ekmek satışı yapacak. Bu adım, vatandaşların ekonomik ve hızlı bir şekilde ekmek ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmayı amaçlamaktadır. 
 
 
 
Bu haber 112 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz