Bugün ne oldu?
Düzce deki Öğrenciler Kar İle Buluştu
HaberlerYerel
12.20, 18/03/2024
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Düzce deki Öğrenciler Kar İle Buluştu
Bu bir tanıtımdır.
Kış aylarında Düzce merkezine kar yağmadığında, üniversite öğrencileri karla buluşmak için off-road araçlarıyla yaylalara çıkarak eğlenceli anlar yaşadılar.
 
Düzce Üniversitesi Dümerang topluluğu, kış aylarında kente kar yağmadığında öğrencilerin kar özlemini gidermek için bir proje hazırladı. Bu proje kapsamında, Düzce Safari Offroad Kulübü üyeleri ile iş birliği yaparak öğrencileri karla kaplı yaylalara taşıma planları yapıldı. 5 hafta boyunca gerçekleştirilen etkinliklerde, öğrenciler Off-Road araçlarıyla yaylalara ulaştırıldı ve karla buluştular. Bu etkinlikler sırasında öğrencilerin hem kar özlemini giderdiği hem de Off-road keyfi yaşadığı belirtildi. Düzce Üniversitesi Dümerang topluluğu Sekreteri Ömer Faruk Taşkın, etkinliklerden büyük keyif aldıklarını ve yaklaşık 2 bin öğrenciye Düzce'nin yaylalarını tanıtmayı hedeflediklerini ifade etti. Sırık yaylasında gerçekleştirilen etkinliklerin ardından, öğrencilerle birlikte şehre dönüleceği ve daha birçok aksiyon dolu etkinlik planlandığı belirtildi. 

Ramazan bayramına kadar her hafta sonu, 30 Off-Road aracının katılımıyla düzenlenecek kar safarileriyle 2 bin öğrencinin karla buluşturulması planlanıyor. Ayrıca, kar safarileri drone ile havadan görüntüleniyor. 
 
 
 
Bu haber 80 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz