Bugün ne oldu?
Düzce TSO 5. Meslek Komitesi Hızlı Başladı
HaberlerYerel
11.35, 10/04/2018
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Düzce TSO 5. Meslek Komitesi Hızlı Başladı
Bu bir tanıtımdır.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nın 1 Nisan 2018'de yapılan seçimlerinin ardından göreve gelen 5. Meslek Komitesi ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Komite Başkanı'nın Murat Yakar, Başkan Yardımcısının da Abdullah Atasoy olarak belirlendiği toplantıda Düzce TSO'nun Yönetim Kurulu Üyesi olan Özkan Çakır, Meclis Üyeleri Erdoğan Bıyık ve Murat Taştepe ile Komite Üyesi Nihat Sevdim de hazır bulundu.

Toplantıda; Üyelerin MARKA ve KOSGEB destekleri konusunda aktif şekilde bilgilendirilmeleri, desteklerden faydalanmaları için teşvik edilmelerine, Odaya 5. Meslek Grubu alanından yeni kayıt olacak olan üyelerin ziyaret edilerek çalışmalar hakkında bilgilendirilmesine, daha aktif iletişim kurulması adına oluşturulacak SMS sistemi ile anlık olarak üyelerin çalışmalar hakkında bilgilendirilmesine, 5. Meslek Komitesi'nin çalışma alanlarında yer alan 1 yıllık fuar listesinin oluşturularak üyelerin katılımlarının sağlanmasına, Tüketici Kabul Heyeti ile ilgili kendi alanlarına uzman kişilerin belirlenmesine ve düzenli olarak sektörel toplantılar düzenlemesine karar verildi.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 719 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz