Bugün ne oldu?
Düzce TSO İftar Organizasyonu
HaberlerYerel
15.51, 16/03/2024
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Düzce TSO İftar Organizasyonu
Bu bir tanıtımdır.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerinin tamamını kapsayan ve 3 gün boyunca devam eden iftar organizasyonlarının ilki gerçekleşti.

İlk iftar organizasyonuna, Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Milletvekilleri Ercan Öztürk ve Talih Özcan, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, il protokolü, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Düzce TSO Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları, Düzce TSO İkinci Meslek Grubu Üyeleri, Düzce TSO Dördüncü Meslek Grubu Üyeleri ve Basın Mensupları katıldı.

İftar organizasyonunun açılış konuşmasını yapan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, "TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun tüm protokole ve üyelere selam ve sevgilerini iletiyorum. Bu büyük katılım, bizim ne kadar büyük bir aile olduğumuzun en güzel göstergesidir. Bu vesileyle, tüm üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Göreve başladığımızdan bu yana yaklaşık bir yıl geçti. Bu süre zarfında, normalde 5 yılda yapılabilecek faaliyetleri hayata geçirdik. Üyelerimizin desteğiyle, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminde geçirdiğimiz süre içinde birçok sorunu çözdük, önemli organizasyonlara imza attık. Düzce'nin eğitimden sağlığa, turizmden ticarete ve sanayiye kadar birçok alanına önemli katkılar sağladık. Ayrıca, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nı en iyi şekilde temsil etmek için çaba harcadık. Yaptığımız çalışmalar ve lobi faaliyetleri sonucunda, Ar-Ge ve İnovasyon Kurulu'na bir temsilci gönderdik ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanımızı bölge başkanlığına getirilmesine destek olduk. Bu başarılarımızı, Düzce Valimiz, Belediye Başkanımız, Rektörümüz ve il müdürlerimizle birlikte gerçekleştirdik. Bu başarıda emeği geçen herkese, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak, Meclis ve Yönetim Kurulu adına teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Protokol konuşmalarının ardından geçmiş dönem Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlarına plaket takdim edildi. Geceye katılamayan başkanların plaketleri işyerlerine, vefat eden başkanların plaketleri ise ailelerine teslim edileceği açıklandı.

Kapanış konuşmasını yapan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, iftar organizasyonuna katılan tüm üyelere teşekkür etti.

 
 
Bu haber 146 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz