Hayırlı Ramazanlar
 
Bugün ne oldu?
Gelinoğlu Galasını Düzce'de Yaptı
HaberlerYerel
10.15, 06/09/2017
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Gelinoğlu Galasını Düzce'de Yaptı
Bu bir tanıtımdır.

Sosyal Medya ile ünlenen ve çevirdiği Ali Kundilli sinema filmi ile isim yapan Cem Gelinoğlu, yeni filmi Şansımı Seveyim filminin galasını Düzce’de yaptı. 


Düzceli oyuncu Cem Gelinoğlu, yeni filminin galasını memleketi Düzce’de yapıldı. Yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın yaptığı, Cem Gelinoğlu'nun başrolünde oynadığı "Şansımı Seveyim", Düzce Moonlight Cinema Clup'ta gösterildi. Filmin başrol oyuncusu Gelinoğlu da özel gösterime katıldı.
Gösterimin sonunda gerçekleştirilen söyleşiye katılan Gelinoğlu, 25 Ağustos'ta vizyona giren filmle ilgili ilk tepkilerden memnun olduğunu dile getirdi.
Gelinoğlu, Düzceli olduğunu hatırlatarak, "Film için ilk gelen tepkiler çok olumlu. İnşallah izleyicilerimiz de memnun kalacaktır. Ben bu kentin yetiştirdiği bir oyuncuyum ve her filmimde burada olmaktan mutluluk duyuyorum" diye konuştu.
Söyleşinin ardından pasta kesen Gelinoğlu, hayranlarına imza verdi.
Oyuncu kadrosunda Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer'in de yer aldığı filmde, çevresinde şanssızlığı ile bilinen Sebahattin'in büyüdüğü mahalleye geri dönmesinin ardından başından geçenler konu ediliyor.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 482 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
     
Ad Soyad: *
 
Mesaj:*
E-Posta:
Güvenlik Kodu:
» Kodu Yazın: *
lütfen soldaki kodu, sağ
taraftaki boş alana giriniz
Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır
Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz