Bugün ne oldu?
Güler misin Tüyer misin ?
HaberlerYerel
09.03, 19/12/2017
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Güler misin Tüyer misin ?
Bu bir tanıtımdır.

Düzce Belediyesi organizasyonu ile “Güler misin, Tüyer misin?” adlı komedi tiyatro oyunu 26 Aralık Salı günü saat 19:30’da Kültür Merkezinde sergilenecek. 


Vikader Sanat Atölyesi tarafından hazırlanan ve Düzce Belediyesi organizasyonu ile Düzce’ye getirilen “Güler misin, Tüyer misin?” adlı komedi oyunu tiyatro severlerle buluşacak. Hüseyin Erkanlı’nın yazıp yönettiği 2 perdelik komedi oyunu 26 Aralık Salı günü saat 19:30’da ücretsiz olarak Kültür Merkezinde sahnelenecek. Hüseyin Erkanlı, Sinem Yener, Fatih Küçük, Leman Aydın, Nilüfer Erkanlı ve Cem Doğan’ın oyuncuları olduğu tiyatronun konusu şöyle;
İki karı koca ilk görüşte ne kadar birbirine aşık dedirten iki insan ama zaman, yıllar bu iki aşığa neler yapıyor böyle? Evlilik aşkı öldürür mü? Renklendirir mi? Bir evli çiftimizin ilk yılları ve 10 yıl sonraki hallerini izlerken kahkahalara boğulacaksınız. Ardından bir sonraki hikayenin ipuçlarını veren bir şiirle diğer sahneye bağlanacağız unuttuğumuz kabare geçişleriyle birlikte. Türk insanının teknolojiyle imtihanı, mistik sanatımız olan falın üstadı Reca ve sosyal medya düşkünü iki gencimiz üzerindeki karşı konulmaz etkisi, diksiyon hocamızı çıldırtan Erzurumlu Mehmet, ya bunların arasından sıyrılıp oyuna damgasını vuran Nadide kaynana. İzlerken gülmekten yorulacağınız bir komedi geliyor. Bizden, içimizden sıcacık ve doğal anlatımıyla “Güler misin, Tüyer misin?” Seyirciye unutamayacağı dakikalar vadediyor.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 153 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
     
Ad Soyad: *
 
Mesaj:*
E-Posta:
Güvenlik Kodu:
» Kodu Yazın: *
lütfen soldaki kodu, sağ
taraftaki boş alana giriniz
Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır
Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz