Bugün ne oldu?
Katamaran'a Yoğun İlgi
HaberlerYerel
20.31, 17/08/2020
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Katamaran'a Yoğun İlgi
Bu bir tanıtımdır.

Akçakoca’da turizmi geliştirmek amacıyla hizmete sunulan 400 kişilik katamaran gezi teknesine vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Akçakoca'da turizmi geliştirmek amacıyla hizmete sunulan 400 kişilik katamaran gezi teknesine vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.


Yeşil ve mavinin birleştiği Batı Karadeniz'in önemli turizm bölgelerinden Akçakoca'da, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın girişimleri ile getirilen katamaran gezi teknesine ilgi her geçen gün artıyor. İlçeye gelen turistler, limanda bekleyen gezi teknesiyle Karadeniz'in sahilleriyle kıyılarını görme imkânı bulurken, tekne turlara çıkmadığı zamanlarda ise kafeterya ve restoran hizmeti veriyor. Turizme en iyi şekilde hizmet verebilmek için katamaran gezi teknesi aldıklarını ve teknenin görüldüğü üzere Batı Karadeniz'in amiral gemisi olduğunu anlatan Başkan Yanmaz, "İlçemize gelen yerli ve yabancı turistlerin övgü ile bahsettikleri tur teknesine ilginin yoğun, ilçemize gelen vatandaşlarımızı mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor" dedi.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 728 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz