Bugün ne oldu?
MİLLİ SPORCULAR HAREKETE GEÇTİ
HaberlerYerel
22.01, 07/09/2022
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
MİLLİ SPORCULAR HAREKETE GEÇTİ
Bu bir tanıtımdır.

Düzce’de milli muaythai sporcuları sokak hayvanları için harekete geçti. Milli sporcular Cumayeri İlçesinde ormanlık alanda bulunan sokak hayvanlarını mama, tavuk etleri ile beslediler.

Muaythai sporu yapan ve ringlerde milli forma ile ter döken sporcular, Cumayeri İlçesinde bulunan ormanlık alandaki sokak hayvanlarını beslemek için harekete geçti. Milli sporcular, yanlarında getirdikleri 100 kilogram kuru mama, 50 kilogram yaş mama, tavuk etleriyle birlikte sokak hayvanlarının yaşadığı alana gittiler. Milli takım antrenörü Muhammet Bişgin ile milli sporcular ayrıca sokak hayvanları için uyuz ve bakteri ilacı mamaya karıştırıp sokak hayvanlarını beslediler.

Yapılan etkinlikle ilgili olarak açıklama yapan Milli Antrenör Muhammet Bişgin; “Sokak hayvanlarına uzun süredir gelemiyorduk. Hasan kardeşim ve takipçilerimizle birlikte sokaktaki dostlarımız besleyelim istedik. Yaklaşık 100 kilograma yakın mama ve tavuk eti aldık. Hayvanların ilaçlamasını da yaptırdık. Hem onları mutlu edelim istedik. Çünkü buradaki hayvanlar sahipsiz değil” dedi.

 
 
Bu haber 750 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz