Hayırlı Ramazanlar
 
Bugün ne oldu?
Müsiad Düzce Yönetimi Güzeldere'de Bir Araya Geldi
HaberlerYerel
16.38, 15/08/2017
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Müsiad Düzce Yönetimi Güzeldere'de Bir Araya Geldi
Bu bir tanıtımdır.
MÜSİAD Düzce Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Güzeldere Şelalesi'nde bir araya gelerek Yönetim Kurulu Toplantısını burada gerçekleştirdi.
 
Toplantıya MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri; Yakup Demircan, Bedri Sütlü, Vefa Pehlivan, Nurullah Veli, Alp Gökhan Yanmaz, Murat Taştepe ve Aziz Öz katıldılar. Toplantıda Düzce'deki ticaret ve sanayinin gelişmesi için atılması gereken adımlar konuşuldu. 

Yerli Otomobil için en iyi adres Düzce
 
MÜSİAD Düzce Şubesi'nin yapılan son yönetim kurulu toplantısında son dönemlerde çokça konuşulan ve Düzce'nin Bakanı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'nün bakanlığına bağlı olarak çalışmaları sürdürülen yerli otomobilin üretim üslerinden birinin Düzce'ye yapılması için lobi çalışması yapılması gündeme getirildi.
Lojistik ve alan avantajlarını ön plana çıkaran bir fizibilite çalışmasının yapılarak Bakan Faruk Özlü'ye iletilmesi, yerli otomobilin üretim üslerinden birinin Düzce'ye kazandırılması hedeflendiği belirtildi. Yerli Otomobil Üretim Üslerinden birinin Düzce'ye kazandırılması halinde hem istihdamın güçlenmesi, hem de yan sanayi alanlarının genişlemesi sonucu katma değeri yüksek sanayi alanlarının oluşacağı ve bu sayede Bakan Faruk Özlü'nün Düzce'ye kalıcı bir eser bırakmış olacağı ifade edildi.
MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, en kısa zamanda gerekli fizibilite çalışmalarını tamamlayarak Bakan Faruk Özlü'ye ulaştırılarak birçok ilin talip olduğu üretim üslerinden birini Düzce'ye kazandırmayı hedefliyor.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 1032 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
     
Ad Soyad: *
 
Mesaj:*
E-Posta:
Güvenlik Kodu:
» Kodu Yazın: *
lütfen soldaki kodu, sağ
taraftaki boş alana giriniz
Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır
  Çok doğru mücadele etmek gerek tam destek  
 
Ragıp Gökeseoğlu, 15/08/2017  
 

  gec kaldınız KARASU da Arsa hazır  
 
Halil Sarioğlu, 15/08/2017  
 

  İNŞALLAH HAYIRLI SI OLUR DÜZCE MİZ İÇİN  
 
ibrahim yıldız , 15/08/2017  
 

  MAŞALLAH  
 
Zeki Kapankaya, 15/08/2017  
 


Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz