Bugün ne oldu?
Okul Çevrelerinde Kuş Uçurtmuyorlar
HaberlerYerel
23.57, 10/01/2018
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Okul Çevrelerinde Kuş Uçurtmuyorlar
Bu bir tanıtımdır.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü, KOM, TEM, Asayiş, Çocuk Şube ve Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü ekipleri, okul çevrelerinde denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Okuldan kaçan öğrencilerin önce velilerine daha sonra okul yönetimlerine haber veriliyor. 


Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri “Güvenli Okul, güvenli eğitim” projesi kapsamında 2017-2018 eğitim-öğretim yılının başında başlattıkları denetimlerine aralıksız devam ediyorlar. Denetimler kapsamında okullarına gitmeyen öğrenciler tespit edilerek önce aileleri aranıyor, ardından ise öğrenciler okul yönetimine bildirilerek, derslerine girmeleri sağlanıyor. Diğer yandan okul çevresinde okulla ilgili olmayan şahısların ise GBT sorguları yapılarak, KOM ve TEM ekiplerince üst aramaları yapılıyor. Denetimlerin aralıksız devam edeceğini söyleyen yetkililer, özellikle okul etraflarında okullarla ilgili bulanmayan şahıslara göz açtırılmayacağını bildirildiler.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 699 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  Okul müdürleri okulun ismi duyulur diye olayları görmezden gelip 3 maymunu oynu taki cocuklar n başına bişey gelene kadar  
 
Meryem Usta Karapınar , 12/01/2018  
 

  Okuldaki rehber ögretmenler emniyetten olmalı olayları kapamazlar  
 
Meryem Usta Karapınar , 12/01/2018  
 


Anket
  2019 yerel seçimlerinde kimi belediye başkanı olarak görmek istersiniz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz