Bugün ne oldu?
Şırnak Valisi, Düzceli işadamlarıyla bir araya geldi
HaberlerYerel
18.46, 23/08/2019
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Şırnak Valisi, Düzceli işadamlarıyla bir araya geldi
Bu bir tanıtımdır.

Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Düzceli işadamlarıyla biraraya gelerek merkez ve ilçelerde yatırım olanaklarıyla ilgili istişarelerde bulundu. 


Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Düzce Ticaret Odası Bilim ve Teknoloji Komisyonu Başkanı İşadamı Murat Taştepe ve beraberindeki İşadamları 
İsmail Aksan ve Ümit Özmen ile biraraya geldi. Şırnak Valiliği’nde gerçekleştirilen toplantıda, Vali Pehlivan, il genelinde huzur ve güven ortamının her geçen gün daha kalıcı hale geldiğini belirterek, şehrin kalkınması, gelişmesine katkı sağlayacak, istihdam oluşturacak her türlü yatırımın, devlet ve hükümet tarafından desteklendiğini, bu bağlamda valilik olarak bahse konu teşvik ve desteklerin yerini bulması konusunda ne gerekiyorsa yerine getirmeye hazır olduklarını ifade etti. Görüşmenin devamında, il merkezi ve ilçelerinde yatırım olanakları ile ilgili istişarelerde bulunuldu. 

Görüşmenin sonunda Vali Pehlivan, Düzce Bilim ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Murat Taştepe ve beraberindeki işadamları İsmail Aksan ve Ümit Özmen e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. 

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 494 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  gurur verici, daha güzel işlerde Düzce mizin anılmasını dileriz  
 
Düzce Sevdalısı , 11/09/2019  
 


Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz