Bugün ne oldu?
TOBB Başkanı Düzce TSO yu Ziyaret Etti
HaberlerYerel
14.22, 18/03/2024
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
TOBB Başkanı Düzce TSO yu Ziyaret Etti
Bu bir tanıtımdır.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında, seçimlerin ardından ekonomide düzelmelerin olacağına dair umutlar dile getirildi.

Ziyarette, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar'ın yanı sıra, Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Akçakoca TSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Nazım Pazvant, Düzce Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Karslıoğlu, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.

Ziyaretin başlangıcında, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nın bir yıllık faaliyetleri hakkında sunum yapıldı. Bu sunumun ardından konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce'nin çeşitli paydaşlarla birlikte birçok başarılı proje gerçekleştirdiğini belirtti. Ayrıca, Düzce'nin büyüme ve gelişme sürecinde önemli bir ivme kazandığını vurguladı ve bu başarıda Vali ve Belediye Başkanının katkılarını takdir etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ise, Düzce'nin artık bir sanayi kenti olduğunu ifade etti. Şehrin marka olabilmesi için Vali, Belediye Başkanı ve sivil toplum örgütlerinin bir arada hareket etmesinin önemine değindi. Düzce'nin sanayi alanında önemli bir yere sahip olduğunu belirtti ve bu alanda Türkiye'de üretilen ürünlerin önemli bir kısmının Düzce'de üretildiğine dikkat çekti.

Ekonomik olarak yaşanan sıkıntıların aşılacağına inandığını vurgulayan Hisarcıklıoğlu, doğru ekonomik programın izlendiğini ve seçimlerin ardından ekonomide olumlu gelişmelerin görüleceğini belirtti. Programın sonunda, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar, Hisarcıklıoğlu'na çeşitli hediyeler takdim etti.

 
 
Bu haber 109 defa incelenmiştir.

 
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz