Bugün ne oldu?
Vali Dağlı Dost Meclisi Toplantısına Katıldı
HaberlerYerel
15.58, 12/01/2018
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Vali Dağlı Dost Meclisi Toplantısına Katıldı
Bu bir tanıtımdır.

MÜSİAD Düzce Şubesi tarafından gerçekleştirilen Dost Meclisi toplantısına Vali Zülkif Dağlı katıldı. 


MÜSİAD Düzce Şubesi tarafından düzenli olarak yapılan Dost Meclisi Toplantısı geniş katılımla yapıldı. Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen toplantının onur konuğu Düzce Valisi Zülkif Dağlı oldu. 
MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı İsa Şengüloğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Zalkif Dağlı, üyelerle tek tek tokalaştı. Ardından üyeler tek tek kendini tanıttı. 
MÜSUAD Şube Başkanı İsa Şengüloğu’nun yaptığı hoş geldiniz konuşmasının ardından konuşan Vali Zülkif Dağlı MÜSİAD’ın “Bizim ailemiz” diyerek önemli olduğunun söyledi.
Vali Dağlı MÜSİAD’ın koltuk odaklı değil hizmet odaklı çalıştığını işaret ederek “Manevi değerlerimize sahip çıkıyoruz ama bunun yanında maddi anlamda da, milli sanayi, yatırım anlamında da neler yapabiliriz MÜSİAD olarak kafa yoruyoruz. Milli Sanayi ve yerli üretimin olması için canla başla çalışıyorsunuz. MÜSİAD önemli çalışmalar yapıyorsunuz. MÜSİAD’da bayrak değişimi seçim ortamında değil düğün bayram ortamında olur. Herkes birbirine teşekkür eder, yeni başkan görevi alır ama eski başkan onursal başkan olarak göreve devam eder. Bu da MÜSİAD’ın güzelliğini gösteriyor. Koltuk odaklı değil hizmet odaklı kurum olduğunu gösteriyor. Bazı yerlerde bir kişinin 30 sene devam ettiğini görüyoruz. Bu değişim dinamizmi getiriyor, yenileşme ve heyecan getiriyor. Birlikte neler yapılabilir kafa yormak lazım” dedi.
İzmir’de görev yaptığı dönemde MÜSİAD ile birlikte yaptığı çalışmalardan söz eden Vali Dağlı, İzmir MÜSİAD Şubesi’nin kurduğu kolejli anlattı.
Vali Dağlı, “Her şeyiyle dört dörtlük bir kolej. Eğitim değerleri tam bize uygun halde. Biz manevi ve maddi olarak farklı olmak durumundayız. Doğru noktadan başlamak için adam yetiştirmek de sanayinin içinde olmak da önemli. Bu manada okul güzel bir yatırım” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından MÜSİAD çalışmaları ile ilgili bilgiler aktarıldı. 
(AY)

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 560 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
Anket
  2019 yerel seçimlerinde kimi belediye başkanı olarak görmek istersiniz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
EN ÇOK YORUMLANANLAR
Düzce'de araç sayısı 110 bin 836 oldu!
1 Yorum
Düzce'de araç sayısı 110 bin 836 oldu!
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum