Bugün ne oldu?
Düzce'de Fuhuş Skandalı!
HaberlerYerel
13.16, 04/08/2014
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Düzce'de Fuhuş Skandalı!
Bu bir tanıtımdır.

Düzce'de gayri resmi çalışan genelevlerin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Ancak yetkili mercilerin bu durumdan bile haberi yok!

 

Düzce'de gayri resmi çalışan genel evlerin sayısı her geçen gün artmaya başladı. Özellikle apartman dairelerinde faaliyetlerini sürdüren genelevlere karşı her hangi bir tedbir alınamıyor. Atatürk Bulvarında bir apartman dairesinde faaliyet gösteren ve gayri resmi çalışan genelev, çevre sakinlerinin tepkisine yol açıyor. Vatandaşlar, "Çoluk, çocuğumuzun ahlakı bozuluyor" derken, yetkililerin bir an önce harekete geçmesi bekleniyor. Atatürk Bulvarında  faaliyetini sürdüren gayri resmi genelevin hemen yakınında, üniversite öğrencilerinin kaldığı öğrenci yurdu bulunuyor. 

DENETİM YOK!

Düzce'de yetkili mercilerin kaçak çalışan genelevler ile ilgili hiç bir önlem almadığı görülüyor. Özellikle yabancı uyruklu hayat kadınlarının çalıştırıldığı iddia edilen gayri resmi genelevlerin ne kadar sağlıklı  olduğu da bilinmezken, yetkili mercilerin bu konuda bir an önce harekete geçmesi bekleniyor.

PAZARLIKLAR DIŞARIDA OLUYOR!

Düzce'de gayri resmi çalışan genelevlerde çalışan hayat kadınlarının, dışarıda seks pazarlığı yaptıkları ifade ediliyor.  Özellikle içkili mekanlarda seks pazarlığı yapan hayat kadınları, kendileri ile birlikte olmak isteyen erkekleri, bu gayri resmi genelevlere götürerek, para karşılığı ilişkiye giriyorlar. Düzce'de seks işçiliği yapan hayat kadınlarının hiç bir sağlık kontrolünden geçmemesi, tehlikenin boyutunu gözler önüne seriyor. Düzce'de kaçak olarak çalışan 4 genelevin bulunduğu ve çoğunda hiç bir sağlık kontrolünden geçmeden ülkemize gelen yabancı uyruklu hayat kadınlarının çalıştıkları ileri sürülüyor. 

duzcerehberim.com / Savaş ARI

 

 

 

 

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 50235 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  BİDE FOTOSUNU ÇEKMIŞ ARTIK ARAYANDA SAYENDE BULDU SAVAS CIM IYI REKLAMINI YAPTIN BİNEVİ ....İĞİNİ YAPTIN ORANN BIRAKIN SİZE NE YANİ DEVLET VAR  
 
coo, 25/03/2016  
 

  Way Sevda Nın Evi Dediklerine Öğre Sevda Kim Tanımam Ama Bence Yoktur Öyle Bir Şey Sahit Varmı Kemara İle Çektiniz Mi Siz Bilim Bilmeden Konuşmayın Bence Ama Yoktur Die Tahmin Ediyorum Ben Bende Düzceliyim Ama Pek Sanmıyorum Varsa Da Yapcak Bir Şey Yoktur Emine Çalışkan Nın Dedine Göre Şiyaket Ettik lerine Göre Ve Baskın Vb Şeyler Uyğulamıştır Mutlaka Ama Böyle Bilim Bilmeden Yoruma Gerek Yok Yani..  
 
Samet Furkan Ergen, 06/08/2014  
 

  Sacmalik duzce de gorunmeyen daha ne pislikler var sadece o ew degil  
 
gezgin, 05/08/2014  
 

  Ah seewda ah ewını bile çekmişler,,,  
 
bir dost, 04/08/2014  
 

  TEMİZ DÜZCEMİZ Mİ SİZ NEREDEYASIYORSUNUZ.LİSELİ ÇOCUKLAR BİLE UÇMUŞ NEREDE İSE BU İŞ ORTA OKULA KADAR DÜŞTÜ (DİZİLER VE BİZ SORUMLUYUZ).MADDDE BAĞIMLILIĞI VE SÜBYANCILIK UÇTU SUÇLUMU KİM YİNE (DİZİLER ÖĞRETMENLER VE BİZİZ).AİLELER  
 
KOMİK, 04/08/2014  
 

  biz o evi çok şikayet ettik ama, kimse ilgilenmiyor yaaa  
 
emine çalışkan, 04/08/2014  
 

  şaşkınım wallah çünkü düzcemiz çok temizdi böyle haberler çıkınca çok üzülüyorum  
 
SERAP SARICA, 04/08/2014  
 

  bencede yok artıkk  
 
GÜLHAN, 04/08/2014  
 

  yok artık düzcedemi  
 
SEVİL, 04/08/2014  
 

  düzcede çoğaldı bunlar  
 
okuyucu , 04/08/2014  
 


Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz