Bugün ne oldu?
Her Şeyi Çok İyi Anlatan Fotoğraf!
HaberlerYerel
16.10, 25/08/2014
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Her Şeyi Çok İyi Anlatan Fotoğraf!
Bu bir tanıtımdır.

Güreş müsabakalarından ilginç görüntü... Bir tarafta Güreş Müsabakalarının düzenlendiği alana kadar Audi A8 aracı ile giren Keleş, diğer tarafta da, engelli rampası olmadığı için müsabakaları uzak bir köşede engelli arabasında seyretmek zorunda kalan engelli bir genç...

 

duzcerehberim / Savaş ARI 

 

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen Yağlı Güreş Müsabakalarında, objektiflere takılan bir görüntü, engelli vatandaşlara verilen değeri bir kez daha gözler önüne serdi. Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen 8. Yağlı Güreş Müsabakalarını seyretmek için gelen Halil Taşkın Yılmaz isimli bir genç, engelli rampası olmadığı için güreş müsabakalarını uzaktan seyretmek zorunda kaldı. Aynı fotoğraf karesinde ise, Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in müsabakaların düzenlendiği alana kadar Audi A8 marka aracı ile girdiği görüldü.

Sorununu anlatmak için Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile görüşmek isteyen Halil Taşkın Yılmaz isimli genç, Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in yanında bulunan kişiler tarafından Keleş ile görüştürülmediğini belirtti. Yılmaz, "Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen yağlı pehlivan güreşlerini izlemek için buraya geldim. Ancak, engelli rampası olmadığı için alana giremedim. Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in makam aracı ile birlikte, alana kadar girdiğini gördüm. Başkanımızla görüşmek istedim ama, yanındakiler beni görüştürmek istemedi. Başkan ile görüşe bilseydim derdimi anlatacaktım. Başkana ulaşabilseydim, beni dinler ve derdime bir çare bulabilirdi" dedi.

Diğer taraftan, engelli vatandaşlara gösterdiği duyarlıkla bilinen Keleş'in olaydan haberinin olmadığı ve durumu öğrendikten sonra yanında bulunan danışmanlarını fırçaladığı öğrenildi.

 

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 18414 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  Sayın Fatih Yıldırım; gazeteciyim diye geçiniyorsun, ama sen gazeteci olamazsın. Çünkü olaylara objektif yaklaşmak yerine, Başkana yalakalık yapmanın peşindesin. Objektif olamıyorsun, taraflı davranıyorsun. senden ricam, olaylara tarafsız yaklaşman. Senin kim olduğunu ve siyaseti kendi çıkarların için yaptığını çok iyibiliyorum. DYP Gençlik Kolları Başkanlığı yaptığın dönemde Keleş ve Başbakan a ettiğin küfürleri de çok iyi biliyorum.  
 
ayhan, 26/08/2014  
 

  Bu haber bence maksatlı çünkü ordaki o kardeş poz veriyor,neden onu o halde tek başına bırakmışlar, güreşler başlamış bir telaş ve yoğunluk var. Orda görünen sadece, Araç Başkan ve ekibi içerde o yüzden araçla görüşemeyeceğinden... kaldıki kim olsa o arkadaşa yardımcı olur başta sen, Başkan bey özellikle engelliler için çok hassas çünkü kendi etrafında da var biraz insaflı ve bilerek yorum yapmak lazım Onur kardeş Sağlıcakla kal.  
 
Fatih Yıldırım, 26/08/2014  
 

  Onur kardeş, Düzce de veya etrafında kaç mağdura destek oldun yardım ettin bilmiyorum ama duyarlı birine benziyorsun senin bu duyarlılığından istifa de edelim bizim derneklerimiz var orda sende ihtiyaç sahiplerine mağdurlara destek ol.  
 
Fatih Yıldırım, 26/08/2014  
 

  Sana mi sorcaz haber yazarken haberi yapanin işi o sen haberi oku bos muhalefetini yap burada engelli kullanilmiyor resme gözlük tak öle bak resim anlatiyo herşeyi.  
 
Onur Derdiyok, 26/08/2014  
 

  Yazık ya şu engellileri kullanıp poz verdırmeyın ococuğun durduğu yer gures alanı değil az daha ileri gelseydi görevli arkadaşlar yer gösterırdı gosterdıkte zaten o arkadastan baska engellilerde vardı onlar en guzel yerden izlediler habercilik adına küçülmeyin  
 
Serkan İpek, 26/08/2014  
 

  Birader arabayla engellinin arasında 5 km yok ne kadar duyarli olduklari belli engelinin yaninda yardimci olma amaçli kimse yok.başkan neyin oluyor toz kondurmuyon.  
 
Onur Derdiyok, 26/08/2014  
 

  Baskan beyin bu konuda nekadar hassas oldugu biliniyor.Engelli ark.la baskanin arabasi arasinda ciddi mesafe var ayrica baskanlami araclami gorusecekti.  
 
Fatih Yıldırım, 26/08/2014  
 

  Bu devrde engeliler duşen yok  
 
fatma elibo, 25/08/2014  
 

  Bu devrde engeliler duşen yok  
 
fatma elibo, 25/08/2014  
 


Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz