Bugün ne oldu?
CHP'nin Çelengini Küpeli Cumhuriyet Çocuğu Bıraktı!
HaberlerYerel
15.17, 28/10/2014
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
CHP'nin Çelengini Küpeli Cumhuriyet Çocuğu Bıraktı!
Bu bir tanıtımdır.

Düzce'de düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi Çelenk töreninin ardından, CHP Düzce İl Teşkilatı Atatürk Anıtına çelenk bıraktı. Çelengi taşıyan CHP Gençlik Kolları üyesi bir gencin kulağındaki küpe, alanda bulunan bazı vatandaşların tepkisine yol açtı...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu, tüm yurtta olduğu gibi Düzce'de de sürüyor. Düzce Anıt Park Alanında düzenlenen resmi çelenk töreninin ardından, Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatı tarafından, Atatürk anıtına çelenk bırakıldı. CHP İl Başkanı Müjgan Çakman ve partililerin hazır bulunduğu törende, küpe krizi yaşandı. Atatürk Anıtına çelenk bırakan gencin kulağındaki küpe, alanda bulunan bazı vatandaşların tepkisine yol açtı. CHP gibi köklü bir partinin çelengini küpeli bir gencin taşımasına tepki gösteren vatandaşlar, "Yazık. Atatürk'ün kurduğu bir partiye yakışmayan bir hareket. Atatürk bu memleketi böyle gençlere emanet etmedi" dediler. 

duzcerehberim / Savaş ARI 

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 19032 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  küpeden rahatsız olan yeni osmanlıcı arkadaşlar yavuzun kulağındakinden bihaber sanırım
haberi yapan arkadaşında bugün canı sıkılıyomuş anlaşılan :)
 
 
sinan , 29/10/2014  
 

  reklam kokan haberler bunlar..boşverin işgüzarlık..birileri reklam olmanın derdinde heralde..bu haberi yapan arkadaş kendisini uğur dündar sanıyor heralde.he bacımm he :) kendisini gündeme taşıyacak kafasına göre :)  
 
rıza, 29/10/2014  
 

  Haberi yapan arkadas da TOP sakal
 
 
mustafa, 29/10/2014  
 

  ŞU CHP NİN MANTIĞINI ANLAMIŞ DEĞİLİM. KÜPE İLE ANITA ÇELENK SUNMAKTA BUNLARIN İCADI :)  
 
ADEM DOĞAN, 28/10/2014  
 

  Hiç birinin siyasi bilgisi yok. Cumhuriyetimizin 91. yılı kutlanıyor ve Ulu Önderin Anıtına küpeli bir vatandaş çelenk bırakıyor. Bugün bir valinin karşısına çıktığımızda bile takım elbise kıravat takıyorken, büyük bir partinin mensubunun kulağında küpe ile anıta çelenk sunması bana göre çok yanlış. bu yanlış küpesiyle anıta çelenk bırakan arkadaşın değil, orada ona çelenk koyması için izin verenlerin  
 
Ayhan Güngör, 28/10/2014  
 

  chp li yöneticilerin en büyük handikapı bu. ellerini başlarının arasına alarak bir düşünsünler bakalım biz nerede yanlış yaptık diye. alanda o kadar chp li dururken, çelengi anıta bırakmak küpe takan bir partiliye mi kaldı. ben olaya kendi penceremden bakıyorum ve haberde yazılanlara aynen katılıyorum.  
 
devran, 28/10/2014  
 

  neden chp yöneticileri çelenki sunmuyorda küpeli çocuğa çelenk koyduruyorlar. anlaşılan hiç biri siyasi adabı bilmiyor. yazık gerçekten yazık. bu partiyi ne hale getirdiler.  
 
dsp li, 28/10/2014  
 

  haberde neden herifin küpesinden bahsedildiğini hala daha anlayamadınızmı. adam kulağında küpe ile chp gibi büyük bir partinin çelengini anıta koyuyor. böyle bir mantık yok. herşeyin usul ve adabı var. aynı zamanda haberi yapan arkadaşı tebrik ediyorum. güzel bir daty yakalamış  
 
selim, 28/10/2014  
 

  Küpeli olunca kesin cumhuriyet çocuğu mu oluyor.... Böyle cumhuriyet lazım değil  
 
Avni Karadeniz, 28/10/2014  
 

  Bu nasıl bır zıhnıyet anlayısıdır kulagımda mustafa kemal potresı ve ımzası olan bır kupeyı tasımam kımseyı ılgılendırmez cumhurıyetın cocukları kupe taktıgı ıcın mı suclanıyor sımdıde. Bu ulkede MUSTAFA KEMALe sahıp cıkanlar varsa onlarda bızlerız
Boyle bır haberı haber yapanların zekasına da denılecek hıc bır sey bulamıyorum
Bu haberın sorumluları kımse onları kınıyorum
 
 
melıh, 28/10/2014  
 

  bu gazeteyi kınıyorum,insanların saçı sakalı giyim kuşamıyla yargılamak yakışmaz.işte bu zihniyet,nasıl ki dün türban takıyorlar diye yargılıyorduysa aynı zihniyettır..  
 
adem, 28/10/2014  
 

  kardeşim en azından küpe takmış,birilerinin çocukları gibi trilyonları getirmemiş..hala aynı zihniyet,saça sakala bakarak bu işler olmaz.ayıptır be.  
 
düzceli, 28/10/2014  
 

  ne günlere kaladık ya arkadaşlar. şu chp nin düştüğü duruma bak. küpeli çocuk chp yi temsil ediyor. Atatürk yaşasaydı, ilk bu çocuğu keserdi.  
 
sabastian, 28/10/2014  
 

  böyle cumhuriyet çocuğu olmaz. CHP gibi misyonu olan bir partiyi temsilen anıta çelenk bırakıyorsun. kulağında küpenin ne işi var.  
 
cumhuriyetçi, 28/10/2014  
 

  şu habere bak be kardeşim.bunu haber diye yapan zihniyet hala orada oturuyor mu? bu gazetenin yönetimi bu kadar sorumsuz olmaz,olmamalı.  
 
ölesine, 28/10/2014  
 

  ayıp be,yaptığınız habercilik anlayışına bakınız.Rezillik,bu genç küpe takar ama birilerinin çocukları gibi milyon dolarları çalmaz..yazsanıza bunuda..ayıptır sizin yaptığınız.  
 
özgür, 28/10/2014  
 

  birde yavuz sultan selimin fotosunu koysaydın.daha iyi olmaz mıydı?  
 
selim, 28/10/2014  
 

  biran önce bu gesete tüm çalışanları ile beraber eğitimlere gitsin.Böyle saçma sapan haber olmaz.ayıptır.  
 
mehmet, 28/10/2014  
 

  Bu mu yani haber,bende ordaydım..hiç kimse bu gence birşey demedi..yani ülkede o kadar bunalım ve buhran varken,2.5 milyon genç işsizken,üniversite mezunları milyonlarca genç işsiz gezerken,bu ülkede sınav soruları çalınırken milyonlarca öğrencinin geleceği ile oynanırken hiç haber yapmıyorsunuz??? hayırdır siz kimden yanasınız?  
 
düzceli ahmet, 28/10/2014  
 

  Etek giyip gitseydi çelenk koymaya...  
 
Avni Karadeniz , 28/10/2014  
 

  ya sen haber falan yapma ya bu ne sanane arkadaşım ya insanların hayatından  
 
napcan, 28/10/2014  
 


Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz