Bugün ne oldu?
 
 
Gold Bilgisayar Düzce
Bilgisayar
ilk | önce
firmalar
(5/13)
sonra | son
  Etiketler: bilgisayar, düzce bilgisayar, gold bilgisayar, düzce gold bilgisayar, gold bilgisayar telefon, gold bilgisayar adres, düzce gold bilgisayar tel,
bilgisayar, düzce bilgisayar, gold bilgisayar, düzce gold bilgisayar, gold bilgisayar telefon, 
gold bilgisayar adres, düzce gold bilgisayar tel,
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »
  Firmaya Mesaj At
 Detaylı Listeleme
« önceki sonraki »
Gold Teknoloji Marketleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.Teknoloji, ihtiyaçtan öte artık vazgeçilmez bir gereklilik! Teknoloji kullanıcısının aradığıysa en son teknolojiyi en uygun fiyata, en iyi teknik servis hizmeti ve en güvenilir garantiyle almak.
1991 yılında Kadıköy'deki Yazıcıoğlu İşhanı'nda başlayan yolculuğunu bugün 100'ü aşkın satış noktasındaki 1000'den fazla personelle sürdüren ve Türkiye'de teknoloji market kavramının temellerini atan Gold'da bunların hepsi var!
Biz Gold Teknoloji Hipermarketleri olarak LCD televizyondan notebook’a, telefondan fotoğraf makinesine, küçük ev aletlerinden bilgisayar donanımlarına, ofis gereçlerinden telekomünikasyon ürünlerine teknoloji adına ihtiyaç duyulan her şeyi birbirinden farklı tüketici avantajlarıyla müşterilerimize sunuyoruz.
Gold, yüzlerce marka ve binlerce seçenek arasından 7'den 70'e herkesin kendisine uygun bir seçeneği bulabileceği bir adres olmanın yanında, tüketiciye; seçtiği ürünle sadece teknoloji değil, en ekonomik fiyat, en hızlı teknik servis hizmeti ve en uzun satış garantisi gibi avantajlar sunan bir markadır.
Biz Gold olarak ilk teknoloji hipermarketimizi 2005 yılında İstanbul-Bahçelievler'de açarken amacımız teknolojideki yenilikleri daha fazla noktada, daha fazla tüketiciyle buluşturmak, teknolojinin insan hayatına getirdiği kolaylıkları ve artı değerleri daha da artırmaktı.
Bu amaçla sırasıyla İstanbul-Altunizade, İstanbul-4. Levent ve Bursa'daki mağazalarımızı hizmete açtıktan sonra franchisinglerle birlikte Türkiye'nin farklı şehirlerindeki AVM'lerde açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazalarla daha da genişleyen hizmet ağımızla en son teknolojiyi, en uygun fiyatla sunmaya devam ettik.
Gold'da müşteri memnuniyeti daima önce gelir!Bunun için biz müşterilerimize, en bol çeşitte, en uygun fiyatlı teknoloji ve ürünleri yakından tanıyan ve beklentiler doğrultusunda tüketiciyi en iyi şekilde yönlendirecek güler yüzlü satış ekibimizle sunarken hangi şehirde, hangi Gold Mağazası'nda olursa olsun kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.
Bugün Türkiye geneline yayılmış 100'ü aşkın satış noktasıyla müşterilerine hizmet veren Gold Teknoloji Hipermarketleri, 2014 yılında bu sayıyı 200'e çıkarma hedefiyle gelecekte de daha çok şehirde ve daha çok noktada teknolojinin en hesaplı adresi olmaya devam edecek!

bilgisayar, düzce bilgisayar, gold bilgisayar, düzce gold bilgisayar, gold bilgisayar telefon, gold bilgisayar adres, düzce gold bilgisayar tel,
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
bilgisayar, düzce bilgisayar, gold bilgisayar, düzce gold bilgisayar, gold bilgi
Adres
  Kültür Mahallesi, İstanbul Caddesi no:1 Krempark AVM Merkez / Düzce
Sabit Telefon
  0 380 7901222
Web Sitesi
  Web sitesi yaptırmak için tıklayın.
Üyelik Büyüklüğü
  0
Tıklanma
  6799
 
Facebook'ta paylaş
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Vatan Bilgisayar
Teknosa Düzce
Bimeks Düzce
MT Teknoloji Düzce
Gold Bilgisayar Düzce
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At
 
 
Web Sitesi İste