Bugün ne oldu?
Düzce'nin ablası, annelerin derdine derman arıyor
HaberlerYerel
19.34, 15/11/2018
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Düzce'nin ablası, annelerin derdine derman arıyor
Bu bir tanıtımdır.

Bazı basın kuruluşlarının yıpratma çalışması yaptığı Ak Parti Düzce Milletvekili, Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ayşe Keşir, İçişleri Bakanlığı’nın bütçe çalışmalarında söz alarak, ülkemizde yaşanan Kadın ve Çocuk Hakları ihlalleriyle ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya rakamlarla bilgi verdi.

Kendi sosyal medya hesaplarında yayınladığı videoda son yıllarda terör örgütlerine katılmaya zorlanan çocuk yaştaki kadınların istismar edilmesi ve bu kadınların itaatsizlik durumunda uğradıkları şiddeti rakamlarla dile getiren Keşir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan özellikle Kadın ve Çocuklar konusunda biraz daha fazla eğilinmesini, teröre itilen kadın ve çocukların kurtarılabilmesi için çalışmalar yapılmasını talep etti. Ayşe Keşir’in konuşmalarını dikkatle dinleyen Süleyman Soylu ve kurmayları da gerekli notları alarak ilgili birimleri harekete geçireceklerini ifade ettiler.

Sadece yerelde değil ülkede ve hatta dünya genelindeki sorunlara parmak basan, bu konularda öğrencilik yıllarından beri çeşitli çalışmalar yapan Keşir’in meclis plan ve bütçe komisyonunda yapmış olduğu konuşmayla da halen bu konuları takipte olduğunu gösterdi.

Patisinin kendisine verdiği görevleri tam ve layığıyla yerine getire Ayşe Keşir, yerelde de özellikle il teşkilatı ve kamu kurumlarıyla olan yakın teması, sürekli bilgi akışı sağlaması ve sorunlara yerinde, etkili müdahaleleriyle de takdir topluyor. 
 
Bu haber 27721 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz