Bugün ne oldu?
Ercan Kadın Kolları Başkanı Olabilir
HaberlerYerel
16.36, 04/07/2014
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Ercan Kadın Kolları Başkanı Olabilir
Bu bir tanıtımdır.
AK Parti Düzce İl Teşkilatının güler yüzlü sekreteri Pınar Dursun Ercan'ın, AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Günal'dan boşalacak Kadın Kolları Başkanlığı Koltuğuna oturacağı ifade edildi.
 
Geçtiğimiz yerel seçimlerde AK Parti'den İl Genel Meclisi Üyesi seçilen Çiğdem Günal'ın devam eden Kadın Kolları Başkanlığı görevini önümüzdeki günlerde bırakacağı belirtilirken, Günal'ın yerine AK Parti Düzce İl Teşkilatının güler yüzlü sekreteri Pınar Dursun Ercan'ın getirileceği bildirildi. 
 
Parti kaynaklarından edinilen bilgilere göre, AK Parti Teşkilatı içinde çalışkanlığı ve güler yüzüyle bilinen Ercan'ın, Kadın Kolları Başkanı olarak görmek isteyen AK Partili kadınların, bu konu ile ilgili görüşlerini AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu'na ilettiği açıklandı. Bunun üzerine Kaşıkoğlu'nun Pınar Dursun Ercan'ın Kadın Kolları Başkanı olması için yönetim kurulu üyeleri ile görüşme yapacağı öğrenilirken, Çiğdem Günal'dan boşalacak Kadın Başkanlığı görevinin büyük bir ihtimalle Ercan'a verileceği açıklandı. 
 
AK Partili Kadınların hemen hemen hepsinin güvenini kazanan Ercan'ın Kadın Kolları Başkanı olmasına kesin gözle bakılıyor. 
 
duzcerehberim.com / Savaş ARI 
 
 
 
 
Bu haber 3434 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  Mevcut olandan daha iyi bu görevi yapacağına eminim çünkü daha kültürlü teşkilata hakim teşkilat disiplini ile yoğrulmuş insan ve görev canlısı iyi bir anne ve her gün kendini geliştiriyor kimiler maddi olarak gelişirken o kültür olarak gelişiyor şu an görevdeki ile dağlar kadar fark var aralarında  
 
Leydi, 06/07/2014  
 

  bencede olabilirr yakışır  
 
Zekiye Arslan, 05/07/2014  
 

  Hakkıyla yapar benim arkadaşım  
 
Reyhan Göker Öztürk , 05/07/2014  
 

  haketten olsun ya yakısır ona :)  
 
Uğur Sönmez, 05/07/2014  
 

  dinamik,kültürlü dost canlısı ak partı teskılatının verdıgı en dogru karar olur tarıhe gecer kadın kolları duzced ayaga kalkar sonuna kadar arkasındayız..  
 
Uğur Sönmez, 05/07/2014  
 

  güler yüzlü partimizin en çalışkan herkez tarafından sevilen hanfendi kadınkollarını başarıyla yapar iyi düşünülmüş tşk
 
 
dikdur, 04/07/2014  
 

  çiğdem günal kendi egolarını tatmin etsin, kadın kolları başkanlığı yakışır pınar ablamıza :)  
 
düzceli, 04/07/2014  
 

  pınar kardeşimiz ak partide çalışkan bir isim ve kendine verilecek bu görevi çiğdem günaldan daha iyi yapabileceğine inanıyorum. kendisini şimdiden tebrik edereim  
 
ak partili, 04/07/2014  
 


Anket
  Düzce'nin en önemli sorunu nedir?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
EN ÇOK OKUNANLAR
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma
Okunma